ביטוח חיים ופרט

תרחישים כמו תאונה, מחלה קשה, נכות ותלות פיזית, כלומר הפיכה לסיעודי, עלולים להיות מלווים גם בפגיעה כלכלית חמורה, גם לאדם וגם למשפחתו.
גם מוות עלול להשאיר את המשפחה במצוקה כספית קשה. בהתאם אדם אחראי דואג לרשת הגנה מתאימה – ביטוח חיים ופרט.
בקבוצת ברק פיננסים פועלת נבחרת מנצחת של סוכני ביטוח שאמונים על בניית תיק הביטוחים האופטימלי לכל אדם, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלו.

אילו ביטוחי פרט מומלצים עבורכם?

ביטוח פרט הוא ביטוח שאדם פרטי רוכש עבור עצמו כחלק מההיערכות המתבקשת לכל מצב חיים אפשרי. הביטוחים הנוגעים לאדם עצמו ולא לרכוש הם ביטוח בריאות, וליתר דיוק ביטוחי בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות וביטוחי חיים.
המגוון הרחב מאוד של המוצרים בכל קטגוריה מחייב התעמקות לצורך בחירה מושכלת. כך למשל ישנו ביטוח מחלות קשות שמהותו תשלום סכום כסף גבוה אם האדם לוקה חלילה במחלה מתוך רשימה של כ-40 מחלות קשות במיוחד – במידת הצורך, כיסוי זה נרכש בנפרד.
בנוסף רווחת התופעה של כפל ביטוחים, כלומר תשלום פרמיה כפולה שלא לצורך, והמומחים שלנו יעזרו לכם להימנע מכך.
ביטוח בריאות
ביטוח חיים
ביטוח תאונות

איך לבחור ביטוח חיים מתאים?

בחירת ביטוח חיים מחייבת תשומת לב למספר פרמטרים חשובים. בעיקר אתם נדרשים לבחירה נכונה של סכום הביטוח – על-מנת שמצד אחד לא תשלמו פרמיה חודשית גבוהה, ומצד שני הביטוח יעניק שקט נפשי אמיתי בזכות הידיעה שבמקרה מוות חלילה יקיריכם יוכלו לשמור על רמת החיים הנוכחית.
אנשי המקצוע בזרוע הביטוח של ברק פיננסים יעזרו לכם לחשב נכון את הסכום האופטימלי, ובאופן כללי לוודא התאמה מושלמת של ביטוח החיים לחיים שלכם.
שקט נפשי
סכום אופטימלי
מקצועיות

מעטפת הגנה מדויקת

אנחנו מתנהלים מול כל חברות הביטוח הגדולות בישראל ועל כן יכולים להציע ללקוחותינו הסדרים בתנאים מעולים. דגש נוסף הוא יצירת מעטפת הגנה מדויקת, כשעבור בחירת מוצרי הביטוח הרלוונטיים עבורכם נלקחים בחשבון גם המרכיבים האחרים של ההיערכות שלכם לעתיד, ובפרט החיסכון הפנסיוני וחסכונות נוספים. השירות המקיף והמקצועי להפליא ניתן על בסיס קשב מלא לצרכים שלכם ומתוך ראייה גם לעתיד.

לקבל מידע נוסף מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ישירות בטל' 03-5576060.

מעטפת הגנה
חיסכון פנסיוני
שירות מקיף