ביטוח

ניהול תיק ביטוחים מקצועי

תיק ביטוחים הוא אחד הנכסים החשובים ביותר של כל אדם. ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוחי בריאות, ביטוחי רכוש – כל אלה מייצרים רשת הגנה לאירועים שההתמודדות איתם מצריכה גם משאבים כלכליים. לצד הדאגה לעתיד, הפוליסות השונות משפיעות כמובן גם על ההווה, ועלולות להיות יקרות.
בהתאם נדרשת רשת מדויקת ובעיקר מותאמת באופן מלא לצרכים הספציפיים שלכם – וזאת בדיוק המומחיות שלנו.
ניתוח תיק ביטוחים
איתור פתרונות רלוונטיים
בניית תיק ביטוח ופנסיה

מה כולל השירות של ברק פיננסים?

ברק פיננסים היא תאגיד עתיר ניסיון, שהוקם ע"י אנשי מקצוע בכירים בענפי הפיננסים והביטוח ומעסיק עשרות עובדים מיומנים. ברק שהם, זרוע הביטוח של הקבוצה, היא מערך שירות מקיף שמחויב אך ורק לאינטרסים האמיתיים שלכם, כדי להבטיח לכם שקט נפשי מלא.
השירות של הסוכנים שלנו כולל ניתוח מעמיק ויסודי של תיק הביטוח הקיים (אם קיים, כמובן), סקירה של כל הפתרונות שעשויים להיות רלוונטיים עבורכם ובניית תיק ביטוח מותאם היטב לצרכים שלכם. במסגרת בניית התיק נלקחים בחשבון גם מוצרי הפנסיה ותוכניות החיסכון שלכם, שמהווים גם הם חלק מרשת ההגנה המשפחתית.
פתרונות
הלקוח במרכז
צוות מנצח

ליווי צמוד וקשוב לאורך כל הדרך

ביטוח הוא מוצר דינמי. בחירה מושכלת ומדויקת של פוליסות ביטוח בנקודת זמן מסוימת לא בהכרח מספקת את הפתרון האופטימלי עבורכם גם לאחר שנתיים, 5 שנים או עשור.
לפעמים המשפחה מתרחבת, בחלק מהמקרים ההכנסות שלכם גדלות ואיתן הרכוש שברשותכם, המצב הבריאותי עשוי להשתנות ויש עוד תמורות שמחייבות מחשבה מחודשת על מבנה תיק הביטוחים.
בהתאם, מומלץ בחום לא לעצום עיניים ולהזניח את הנושא החשוב כל כך, ולוודא באופן קבוע שהביטוחים שלכם אכן מרכיבים את רשת ההגנה הנכונה – הליווי הצמוד של מומחי ברק פיננסים והשירות הקשוב עוזרים לכם לישון בשקט.
 
 

מקסימום כיסוי במינימום עלות

כשאנחנו בונים ביחד אתכם תיק ביטוח אופטימלי, המטרה היא מקסימום כיסוי במינימום עלות. הבקיאות המקצועית שלנו היא המפתח הראשון במימוש המטרה, ותורמת לכך גם העובדה שאנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ ולכן יכולים לארגן עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר בכל קטגוריה, בתנאים הטובים ביותר.

לתיאום פגישת ייעוץ לא מחייבת מבחינתכם (ובהחלט מחייבת מבחינתנו) מוזמנים ליצור קשר - דרך הטופס או בטל' 03-5576060.