השקעות בביטוח

תרחישים כמו תאונה, מחלה קשה, נכות ותלות פיזית, כלומר הפיכה לסיעודי, עלולים להיות מלווים גם בפגיעה כלכלית חמורה, גם לאדם וגם למשפחתו.
גם מוות עלול להשאיר את המשפחה במצוקה כספית קשה. בהתאם אדם אחראי דואג לרשת הגנה מתאימה – ביטוח חיים ופרט.
בקבוצת ברק פיננסים פועלת נבחרת מנצחת של סוכני ביטוח שאמונים על בניית תיק הביטוחים האופטימלי לכל אדם, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלו.

איך מתבצעת השקעה בתיק ביטוח?

לכל סוכן ביטוח יש נכס יקר ערך – אוסף הפוליסות ששיווק ללקוחותיו לאורך שנות פעילותו. הסיבה לכך שמדובר בנכס משמעותי היא שחברות הביטוח משלמות לסוכן פרמיה חודשית קבועה עבור כל פוליסה שלהן. סוכני ביטוח שמתקרבים לגיל הפרישה מהעבודה, וגם אנשי המקצוע שמעדיפים לממש את הנכס שבנו במקום להמשיך לתחזק אותו, מציעים את תיק הפוליסות למכירה.
לאנשי המקצוע של קרן ספיר ניסיון רב הן בתחום הביטוח והן בתחום ההשקעות. בהתאם הם אמונים על איתור תיקים שנמכרים במחיר אטרקטיבי, כך שניתן להפיק מהם תשואה גבוהה.
סוכן ביטוח
פוליסות
גיל פרישה

מה כוללת השבחת תיק ביטוח?

מרכיב נוסף בכדאיות של השקעות בביטוח דרך קרן ספיר הוא היכולת המוכחת של הקרן להשביח את הנכסים שברשותה, כלומר את תיקי הביטוחים. תהליך ההשבחה מבוסס על בקיאות מקצועית בתחומי הביטוח – ביטוחי פרט וחיים, ביטוחים אלמנטריים ובעצם כל סוגי הפוליסות – ועל התנהלות מושכלת מול בעלי אותן פוליסות שבתיק.
 
תיקי ביטוחים
מקצועיות
ביטוחי פרט וחיים

אלטרנטיבה יציבה בשקיפות מלאה

השקעות בביטוח מהוות אלטרנטיבה רבת יתרונות להשקעות בשוק ההון. היתרון הראשון הוא היציבות של עולם הביטוח, ולמעשה הצמיחה הקבועה שלו – בעידן של אי ודאות משמעותית (ולכן צורך בפוליסות ביטוח) ועלייה בתוחלת החיים (כך שכל פוליסה מניבה הכנסה לבעלי תיק הביטוחים לתקופה ארוכה יותר), תיק ביטוחים הוא נכס שמניב תשואה נאה מאוד.
יתרון שני הוא שהרווחים שמניב התיק מגיעים מהגופים הגדולים והיציבים ביותר במשק הישראלי – חברות הביטוח ובתי ההשקעות.
עוד כדאי לזכור שהתחום כולו מפוקח ע"י משרד האוצר תחת רגולציה רחבת היקף שגם היא תורמת למזעור רמת הסיכון.
השקעה בביטוח דרך ברק פיננסים מוסיפה על היתרונות הנ"ל את היכולת להגיע לתיקים המשתלמים ביותר ולהשביח אותם, ועוד כדאי לדעת שמדובר בהשקעה נזילה לחלוטין שמתנהלת בשקיפות מלאה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, דרך האתר או בטל' 03-5576060, וליהנות גם אתם ממימוש הפוטנציאל הרב של עולם הביטוח.

השקעות בשוק ההון
צמיחה קבועה
נכסים