השקעות בחברות הזנק

סטארט-אפים שנמכרים במאות מיליוני דולרים או מונפקים כשהמניות שלהם זוכות לביקוש נרחב במיוחד גורמים לאנשים רבים לרצות להיות חלק מסיפור ההצלחה.
איתנו הדבר אפשרי – ואתם לא צריכים להיות מומחים בתחום ההיי-טק או ההשקעות כדי ליהנות מתשואה גבוהה במיוחד.

זיהוי מוקדם של סטארט אפ עם פוטנציאל ממשי להצלחה

האתגר העיקרי של השקעות בחברות הזנק – זהו השם שקבעה האקדמיה ללשון לסטארט-אפים – הוא לזהות את הפוטנציאל להצלחה לפני כולם. זיהוי מוקדם, כשהסטארט-אפ זקוק למשקיעים והערך שלו עדיין נמוך, מאפשר רכישת מניות במחיר אטרקטיבי – שמזנק לאחר שהחברה מבשילה ומממשת את הפוטנציאל.
מומחי ההשקעות שלנו אמונים על איתור סטארט-אפים מבטיחים במיוחד. בנוסף אנחנו מבצעים בדיקות מדוקדקות ומעמיקות על-מנת שנוכל להעריך במדויק את הסיכוי שההבטחה אכן תתממש.
במסגרת הבדיקות הנ"ל אנחנו מתייחסים לקהל היעד של המוצר/ים שמפתח הסטארט-אפ, ובהתאם להיקף השוק בארץ ובעיקר בעולם שקיים לחברת ההזנק; ליכולות הטכנולוגיות של המיזם; לאיכות ההון האנושי בחברה, שגם לה כמובן השפעה ניכרת על סיכויי ההצלחה; פרסים שבהם זכה הסטארט-אפ (ואשר מעידים על החדשנות); ועוד – כך שהניתוח מספק תמונת מצב מקיפה ובסיס אמיתי לקבלת החלטות מיטבית לגבי כדאיות ההשקעה.
משקיעים
מחיר אטרקטיבי
טכנולוגיות

שקיפות מלאה וניסיון רחב היקף

כל השקעה בחברות הזנק, גם בפני עצמה וגם כחלק מתיק השקעות כולל, מחייבת אחריות רבה. אנחנו מודעים לכך, ובהתאם מביאים לידי ביטוי גם את הניסיון הרב שצברנו, גם את הבקיאות המקצועית וגם את המחויבות להתעדכנות מתמדת בעולמות ההיי-טק.

ההשקעה דרכנו מתבצעת בשקיפות מוחלטת - לפרטים נוספים והצטרפות לסיפור ההצלחה הבא של ההיי-טק הישראלי מוזמנים להתקשר אלינו 03-5576060, או להשאיר פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

השקעה
שקיפות מלאה
ניסיון