יעוץ משכנתאות

משכנתא היא מוצר פיננסי מורכב וגם יקר. מצד שני, רוב הישראלים זקוקים לה כדי לקנות דירה.
ייעוץ משכנתאות – אובייקטיבי, כזה שניתן על סמך האינטרסים שלכם בלבד – מאפשר לכם לקבל את ההלוואה המתאימה לכם ביותר בתנאים הנוחים ביותר, וכך לחסוך סכום כסף משמעותי במיוחד.

מה כולל שירות ייעוץ משכנתא?

הבסיס של ייעוץ משכנתאות מקצועי – שניתן ע"י חברה אובייקטיבית ולא ע"י נציג של הבנק שמן הסתם מחויב למי שמשלם לו את המשכורת, כלומר הבנק עצמו – הוא מיפוי מדויק ומפורט של המשאבים שבידיכם ושל המטרה, כלומר הדירה שאותה אתם מעוניינים לרכוש.
חשוב להדגיש: אחת הטעויות הנפוצות בלקיחת משכנתא היא התחייבות שאין היתכנות אמיתית לעמוד בה, כלומר קבלת הלוואה בסכום גבוה מדי. בהתאם אחד המרכיבים של השירות הוא לוודא שאכן תוכלו לעמוד בתנאי ההחזר ולא תהיו חשופים לסיכונים מיותרים.
לאחר חישוב הסכום שאותו כדאי לבקש, השלב הבא של הוא בחירת התמהיל האופטימלי של כל המסלולים הקיימים: פריים, ריבית משתנה צמודה למדד, ריבית קבועה צמודה למדד, ריבית משתנה ועוד. לכל מסלול יתרונות וחסרונות, וכדי להגיע למשכנתא אופטימלית אנחנו לוקחים בחשבון גם את מצב שוק ההון ושוק הנדל"ן בהווה וגם את התחזיות לשנים הקרובות. עם התמהיל המומלץ, ניתן לבצע השוואה מקיפה ומדויקת בין הצעות של בנקים שונים. מעבר לריביות אנחנו בוחנים עבורכם גם את תנאי ההחזר, כולל האותיות הקטנות, כדי שתוכלו להגיע להלוואה הנוחה ביותר האפשרית.
 
ייעוץ משכנתאות
מיפוי מדויק
מטרה

מקסימום כיסוי במינימום עלות

ייעוץ משכנתאות של מומחים מנוסים ואובייקטיביים יחסוך לכם הרבה מאוד כסף כשאתם רוכשים נכס וניגשים לבנק כדי לקבל הלוואה – אבל גם אם כבר יש לכם משכנתא, ייעוץ מקצועי עשוי להוזיל את העלות החודשית שלה.כדאי לזכור ששוק ההון הוא שוק דינמי במהותו, ולכן תמהיל אופטימלי לפני 3 שנים, 5 שנים או עשור שלם לא בהכרח משרת אתכם היום.אנשי המקצוע של ברק פיננסים אמונים על בדיקת משכנתאות קיימות, בהתאם לתנאים הספציפיים של כל מוצר ובהתאם לאפשרויות המחזור, וגם על בסיס המשאבים הכספיים שעומדים לרשותכם כיום – ובמקרים רבים עוזרים לכם להפחית במידה משמעותית את העול.
 

למענה וייעוץ מקצועי מוזמנים ליצור איתנו קשר, בטל' 03-556060 או דרך הטופס באתר.

מומחים מנוסים
הוזלת עלויות
שוק דינמי