הגנה למשפחה

הגנה למשפחה

המשפחה מעניקה לנו כוחות ואינספור רגעי נחת וסיפוק, ובמקביל מחייבת אותנו להתנהל באחריות. האחריות באה לידי ביטוי בכל ההחלטות הפיננסיות, ובפרט בהיערכות נכונה לתרחישים שבהם האדם לא יכול לפרנס את משפחתו. בהתאם פותחו מספר מוצרים ייעודיים להגנה על המשפחה מפני מצוקה כלכלית בתרחישים הנ"ל: ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח משלים לפנסיה.
את כולם מומלץ לרכוש בעזרת מומחה בתחום שיבטיח מקסימום הגנה למשפחה במינימום עלות.


איך לבחור ביטוח חיים?


הפרמטר החשוב ביותר בביטוח החיים הוא סכום הביטוח, כלומר גובה הפיצוי שיינתן למשפחה במקרה של חלילה מוות. חישוב מדויק של הסכום מקנה מצד אחד שקט נפשי אמיתי, בזכות הידיעה שהיקרים לכם יוכלו לשמור על רמת החיים הרצויה, ומצד שני מונע תשלום פרמיה מופרזת. החישוב מבוסס על ההכנסה הנוכחית, מספר הילדים, גילאיהם, היקף החסכונות שלכם ועוד.


מה חשוב לדעת לגבי ביטוחי אובדן כושר עבודה?


ביטוח אובדן כושר עבודה הוא מוצר מודולרי שעשוי לכלול הרחבות חשובות. ביניהן: הגדרה רחבה יותר של אובדן כושר העבודה (כך שהפוליסה תכסה גם מצבים שבהם תוכלו לעבוד אבל לא בעיסוק מתאים לכישורים ולניסיון שצברתם), פיצוי גם במקרה של אובדן חלקי של כושר העבודה (החל מ-25% במקום החל מ-75%), פרנצ'יזה (ללא הרחבה זו התשלום הוא החל מהיום ה-91 ממועד אובדן היכולת לפרנס, עם ההרחבה תקבלו פיצוי רטרואקטיבי עבור חודשיים), ועוד.
המומחים של ברק שהם, זרוע הביטוח של ברק פיננסים, יעזרו לכם לבחור את ההרחבות הרלוונטיות עבורכם.


מהו ביטוח משלים לפנסיה?


החיסכון הפנסיוני כולל, בחלק מהמקרים, גם כיסויים למקרי מוות ואובדן כושר עבודה.
ביטוח משלים לפנסיה משלים את הכיסויים הנ"ל באמצעות פוליסות ביטוח מותאמות אישית אליכם ואל הצרכים המדויקים שלכם.


שירות מחויב ושקיפות מלאה


לצד היכולת המקצועית המוכחת שלנו ליצור עבורכם מעטפת הגנה למשפחה שכוללת מענה לכל תרחיש בעייתי אפשרי, אנחנו מקפידים גם על יחס אישי.
השירות ניתן מתוך מחויבות אמיתית לכל לקוח ולקוחה ומתוך הבנת חשיבות רשת הביטחון. דגש נוסף הוא שקיפות מלאה והתאמת הפוליסות לכל שינוי בחייכם.

למידע נוסף ולתיאום מפגש ייעוץ שלא מחייב אתכם אלא רק אותנו – מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר בטל' 03-556060.