חיסכון פנסיוני

רובד ראשון: חיסכון פנסיוני

בגיל צעיר הפנסיה אולי נראית רחוקה מאוד ולא רלוונטית, אבל דווקא בשלב הזה בחיים חשוב מאוד לבנות בסיס איתן לחיסכון הפנסיוני. בגילאים מבוגרים יותר, כשמועד הפרישה מהעבודה מתקרב, מתעצמת החשיבות של התכנון המקיף ושל הפקת מלוא התועלת האפשרית מהחיסכון הפנסיוני – משום שכבר אין זמן לתקן טעויות.
אנשי המקצוע של ברק פיננסים יסייעו לכם לנהל את החיסכון הכל כך חשוב באופן המיטבי, ולדעת בוודאות שגם כשלא תוכלו להתפרנס, יהיו לכם מספיק משאבים כלכליים כדי ליהנות מרמת חיים גבוהה.


היכרות מעמיקה עם כל המוצרים הפנסיונים ומיצוי הטבות המס האפשריות


שוק הפנסיה מציע בחירה נרחבת במיוחד: ישנן שלל קרנות פנסיה, קופות גמל וגם ביטוחי מנהלים, ובנוסף יש גם קרנות השתלמות וקופות גמל להשקעה עם מגוון רחב של מסלולי השקעה.
לכל מוצר חיסכון ארוך טווח מאפיינים ייחודיים, הן מבחינת הסיכון, הן מבחינת התשואה שאליה ניתן להגיע והן מבחינת כיסויים למצבי חיים שונים. כשמוסיפים לתמונה גם את הטבות המס האפשריות, קל להבין מדוע נדרשת בקיאות מעמיקה – ולמה כדאי לכם להיעזר במומחים שלנו לצורך בניית חיסכון פנסיוני אופטימלי.


התאמה מדויקת לצרכים ולהעדפות שלכם


בניית החיסכון מבוססת על הצרכים הספציפיים שלכם בהווה ובעתיד, וכן על ההעדפות שלכם ובפרט מידת שנאת הסיכון (אבל גם הגיל, רמת ההכנסה, המצב המשפחתי ועוד).
בנוסף נלקחים בחשבון גם הביטוחים שברשותכם וחסכונות אחרים, כדי להבטיח גם הגנה מקסימלית בפני כל תרחיש וגם קצבת פנסיה גבוהה ככל האפשר.
חשוב להדגיש שגם לאחר אופטימיזציה של החיסכון הפנסיוני ייתכן צורך בהתאמות ובשינויים, בין השאר בעקבות תמורות בשוק ההון – ולכן אנחנו מקפידים להיות עם יד על הדופק, ולבחון בכל נקודת זמן נתונה האם החיסכון אכן מותאם אליכם באופן מושלם.


שקיפות מוחלטת ויחס אישי


השירות של קבוצת ברק פיננסים בכל הנוגע לחיסכון הפנסיוני מתאפיין בשקיפות מלאה.
דגש נוסף מבחינתנו הוא יחס אישי לכל לקוח ולקוחה, ומתן הסברים מפורטים, מקצועיים ובמקביל גם ברורים וקלים להבנה. למידע נוסף, לקבל תשובה מפורטת לכל שאלה ספציפית או לתיאום מפגש היכרות מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.