כסף פנוי להשקעה

כסף פנוי להשקעה

עולם ההשקעות מתאפיין בדינמיות רבה. בקיאות מקצועית, הבנה כלכלית והיכרות מעמיקה עם מגוון רחב של מסלולי השקעות מובילות להשקעות המשתלמות ביותר. דגש חשוב נוסף בשירות של ברק פיננסים הוא התאמת תיק ההשקעות של כל לקוח ולקוחה למאפיינים הספציפיים שלהם.


מוצרים פיננסים


אופציה אחת לניצול הכסף הפנוי לטובת הגדלת ההון היא מוצרים פיננסיים, ובפרט קופות גמל להשקעה ופוליסות חיסכון.
לצורך בחירת המוצר הפיננסי האופטימלי עבורכם אנחנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים, ובפרט גובה ההשקעה, טווח החיסכון והטבות המס שמעניקה המדינה על השקעות מסוג זה.


נדלהון


אפיק השקעה חדשני ומתגמל במיוחד. הקונספט הוא השקעה בנדל"ן באמצעות שוק ההון, כשהרווח הוא גם הכנסה חודשית שוטפת הצמודה לשכר דירה באזורי ביקוש בגוש דן וגם עלייה של ערך הנכס בזכות פרויקט פינוי בינוי. בדרך זו תוכלו לנצל את השגשוג בשוק הנדל"ן גם בלי להשקיע מיליוני שקלים, ללא צורך במשכנתא, בלי שתידרשו לנהל נכס וללא תשלום מס רכוש או היטל השבחה.
מרכיב נוסף בכדאיות ההשקעה של כסף פנוי בנדלהון הוא היכולת המוכחת של אנשי ברק פיננסים לאתר פרויקטי נדל"ן מתגמלים במיוחד.


מוצרים נוספים להשקעות מתקדמות


ברקת, זרוע ההשקעות של ברק פיננסים, מציעה בנוסף לנדלהון עוד מכשירים להשקעות מתקדמות.
אופציה אחת היא השקעה בסטארט אפים בשלבים ראשוניים שלהם. המומחים שלנו אמונים על זיהוי חברות הזנק עם היתכנות אמיתית להצלחה ממשית, כך שפוטנציאל הרווח גבוה מאוד.
אופציה נוספת היא השקעה בתיקי ביטוח שאנחנו רוכשים ומשביחים, וגם במוצר מתקדם זה התשואה עשויה להיות מרשימה במיוחד.


שקיפות מלאה וניצול מיטבי של הזדמנויות


הבקיאות של מומחי ההשקעות שלנו מאפשרת לזהות במהירות כל הזדמנות, גם בשוק ההון וגם מחוצה לו, ולנצל אותה באופן משתלם לטובת הלקוחות שלנו.
אנחנו מקפידים להיות כל הזמן עם יד על הדופק ומודעים לכך שבעידן דינמי מידיות התגובה היא קריטית. דגש חשוב נוסף הוא שקיפות מוחלטת, כך שתוכלו לדעת בכל נקודת זמן בדיוק מה מצב כסף הפנוי שלכם ומהם הביצועים של תיק ההשקעות.

לקביעת מפגש ייעוץ שבו נוכל לסקור בפניכם את האפשרויות המתאימות לכם ביותר, על בסיס קשב לצרכים ולהעדפות שלכם, מוזמנים ליצור קשר בטל' 03-556060 או להשאיר פרטים כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.