עולם הבריאות

עולם הבריאות

בריאות היא הדבר החשוב ביותר בחיים של כולנו. כדי שתוכלו לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבור כל מחלה או פגיעה, נדרש ביטוח בריאות פרטי שיצטרף לסל שירותי הבריאות שכל אזרח זכאי לו מתוקף חוק ביטוח בריאות ממלכתי. בנוסף ישנן פוליסות שמבטיחות סכום כסף משמעותי כשנדרשת תמיכה כלכלית עקב מצוקה בריאותית.
את כל אלה כדאי לבחור בעזרת מומחים – הצוות המקצועי של ברק שהם, הזרוע הביטוחית של ברק פיננסים.


התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם


ביטוחים מעולם הבריאות מחייבים קבלת החלטות רבות. כך למשל ניתן לבחור מבין כיסויים רבים – האפשרות לבחור מנתח, מימון טיפולים מיוחדים בחו"ל, קיצור של זמני המתנה לבדיקות דימות חשובות, מימון תרופות שלא כלולות בסל התרופות.
החלטה נוספת היא האם לבטח את עצמכם גם למקרה של מחלה קשה (כיסוי שמעניק סכום כסף גבוה). לגבי ביטוחים סיעודיים בחירה חשובה אחת היא של תקופת הכיסוי (למשל 5 שנים או כל עוד נמשך המצב הסיעודי), ועוד החלטה משמעותית היא של גובה הקצבה החודשית הצפויה אם חלילה תאבדו את היכולת להתנהל באופן עצמאי.
בנוסף לעזרה בקבלת כל ההחלטות החשובות הנ"ל, נשות ואנשי המקצוע המיומנים שלנו גם מוודאים שאין לכם כפל ביטוחים – תופעה נפוצה למדי בתחום הבריאות שגורמת להוצאה מיותרת לחלוטין.


שירות מחויב, בגובה עיניים ובשקיפות מלאה


ביטוחים נוספים שמהווים חלק מעולם הבריאות הם ביטוח תאונות אישיות וביטוחי משכנתא (ביטוח חיים וביטוח מבנה). כדאי לזכור שגם אם כבר יש לכם ביטוחים שכאלה בדיקה מחודשת עשויה להוזיל את העלות שלהם במידה ניכרת.
הכלל הנ"ל תקף כמובן גם לגבי ביטוחי הבריאות והביטוח הסיעודי, ובכל מקרה מומלץ לבחון את תיק הביטוח – גם מבחינת גובה הפרמיות וגם מבחינת התאמתו לצרכים העכשוויים שלכם לפחות אחת לשנתיים.
ברק פיננסים מאפשרת לכם לישון בשקט באמת בזכות שירות מחויב שניתן בשקיפות מוחלטת. דגש נוסף מבחינתו הוא הסברים ברורים ומפורטים לגבי כל רכיב בכל פוליסה, כדי שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים והאם יש בכך צורך אמיתי.

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהבטיח תיק ביטוחים אופטימלי בטלפון 03-556060 או ע"י השארת פרטים באתר.