פיננסים

הידע הפיננסי של מרבית הישראלים והישראליות לא מספיק רחב ועמוק כדי לקבל החלטות מיטביות בתחום. סיבה אחת לכך היא שמדובר בעולם מורכב במיוחד, סיבה שנייה היא שמערכת החינוך הפורמלית לא מייצרת את הבסיס הדרוש להבנה הפיננסית החיונית במאה ה-21, ועוד סיבה היא שרוב האנשים נדרשים להקדיש זמן ומשאבים נוספים לתחומים רבים ולא יכולים להפוך גם למומחים לכלכלה. את הפער שמונע החלטות נכונות אפשר לסגור באמצעות נשות ואנשי המקצוע של ברק פיננסים – שיעזרו לכם בין השאר לבחור משכנתא משתלמת, להיערך באופן אופטימלי לגיל הפרישה וגם לקבל החזרי מס מהמדינה.

החזרי מס

חבל כמובן לשלם מס שאינו מחויב המציאות – אבל אם הבנה פיננסית היא אתגר שקשה לעמוד בו, בקיאות בכל תקנות המס העדכניות היא כבר משימה בלתי אפשרית כמעט למי שאינו מומחה בתחום. השירות שמספקת ברק פיננסים כולל בירור זכאות להחזרי מס עבור כל 6 השנים האחרונות (התקופה שהחוק מאפשר לבקש לגביה החזר), על בסיס כל הסעיפים הרלוונטיים לגביכם.
התוצאה: החזרי מס שעשויים להגיע לסכומים מכובדים.
 
תקנות מס
הבנה פיננסית
מומחים

תכנון לקראת גיל הפרישה

גם אחרי הפרישה מהעבודה צפויות לכם עוד שנים רבות שבהן תרצו מן הסתם ליהנות מהחיים ובעיקר לא לדאוג מבחינה כלכלית. תכנון פרישה מקצועי – תהליך שכדאי לבצע כבר מגיל צעיר – כולל סקירה מקיפה של משאבים וצרכים, בהווה ובעתיד, ועל בסיס המידע הנ"ל ניהול מושכל של החיסכון הפנסיוני (תוך התייחסות גם להיבטי מיסוי חשובים).
התוצאה: קצבה חודשית מקסימלית לאחר הפרישה מעבודה.
 
פרישה
סקירה מקיפה
חיסכון פנסיוני

ייעוץ משכנתאות

משכנתא גבוהה מדי עלולה לסכן אתכם שלא לצורך. משכנתא נמוכה מדי לא מאפשרת את רכישת הנכס המבוקש על-ידיכם. משכנתא לא נכונה מכבידה על התקציב המשפחתי השוטף עקב החזר גבוה מדי, ותנאי החזר נוקשים יתר על המידה מייצרים דאגות מיותרות.
ייעוץ משכנתא ע"י מומחי ברק פיננסים כולל שימוש במודלים ייחודיים ומבטיח לכם הלוואה אופטימלית עבורכם.
משכנתא
תקציב משפחתי
הלוואה אופטימלית

שירות מחויב בשקיפות מלאה

כל השירותים בתחום הפיננסי ניתנים ע"י הצוות עתיר הניסיון שלנו מתוך מחויבות מוחלטת אליכם ומתוך הבנה שכל החלטה משפיעה במידה ניכרת על החיים שלכם בהווה ובעתיד גם יחד.
דגש חשוב נוסף מבחינתנו הוא שקיפות מלאה והסברים ברורים וקלים להבנה – כדי שגם תקבלו את ההחלטות הנכונות ביותר וגם תדעו זאת בוודאות.

מוזמנים לפנות אלינו בטל' 03-5576060 או דרך הטופס באתר - ולנצל את הידע והיכולות שלנו.

צוות בעל ניסיון
שקיפות מלאה
החלטות נכונות