ברק ביטוחים ופנסיה

לאדם הממוצע אין את הזמן להתעמק בהבדלים שבין הביטוחים השונים המוצעים לו, על אף שהם קריטיים לחייו ומייצרים רשת הגנה לאירועים שלא בשליטתו. זוהי בדיוק המומחיות של קבוצת ברק פיננסים – בניית תיק ביטוחי אידיאלי שיותאם באופן מלא לצרכים הספציפיים שלכם. דואגים להווה, מבטיחים את העתיד!

שביעות רצון 4.9

ביטוח בהתאמה אישית

25,000

לקוחות מרוצים
מציאת פתרונות
בהתאמה אישית

ביטוח
בהתאמה
אישית

10 שנים

ניתוח תיק ביטוחים
ליווי צמוד וקשוב
לאורך כל הדרך
צוות מנצח

למה דווקא עם ברק פיננסים?

ותק וניסיון

קבוצת ברק פיננסים הינה קבוצה עתירת ניסיון, שהוקמה ע"י אנשי מקצוע בכירים בענפי הפיננסים והביטוח, ומעסיקה עשרות סוכנים מקצועיים. מומחי ברק ביטוחים מעניקים שירות מקיף שמחויב אך ורק לאינטרסים האמיתיים שלכם, כדי להבטיח לכם שקט נפשי מלא.

ניתוח מעמיק ויסודי

השירות של מומחי הביטוח שלנו כולל ניתוח מעמיק ויסודי של תיק הביטוח הקיים, סקירה של כל הפתרונות שעשויים להיות רלוונטיים עבורכם ובניית תיק ביטוח מותאם היטב לצרכים שלכם.

ליווי צמוד וקשוב

הליווי הצמוד של מומחי ברק ביטוחים והשירות הקשוב, מסייעים לכם לוודא באופן קבוע שהביטוחים שלכם אכן מרכיבים את רשת ההגנה הנכונה, וכך עוזרים לכם לישון בשקט.

מודל 4 הרבדים מבית ברק פיננסים: רווחה כלכלית בכל מצב בחיים!

1. רובד ראשון: חיסכון פנסיוני

תוחלת החיים בארץ ובעולם הולכת ועולה, ולצד הברכה שבחיים ארוכים וטובים יותר, היא עלולה ליצור מצב בו לא יהיו לכם מספיק משאבים כספיים לגיל הפרישה.
רובד החיסכון הפנסיוני של ברק פיננסים מטפל בדיוק בנקודה זו – הוא מספק אופטימיזציה של החיסכון הפנסיוני אחת לשנה תוך שימוש במוצרים וכלים פיננסיים שונים, דוגמת קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה וניצול הטבות מס להן אתם זכאים.

2. רובד שני: עולם הבריאות

בריאות טובה וארוכה היא אחד הדברים העיקריים שכל אדם מאחל לעצמו בחיים. אבל מה לעשות, ואף אחד לא יכול לחזות מה יהיה בעתיד והאם הוא יישאר בריא או חלילה יחלה במחלות שונות. רובד הבריאות של ברק פיננסים מתמקד בתחום זה ואנשי הצוות המנוסים יסייעו לכם לבחור את פוליסות הביטוח הטובות ביותר עבור מחלות קשות, תאונות אישיות או צרכים סיעודיים.

3. רובד שלישי: הגנה למשפחה

מוות בטרם עת או אובדן כושר עבודה עלולים לפגוע ברמת החיים של היקרים לכם. מענה איכותי למצבים אלה הם ביטוחי חיים וביטוחי אובדן כושר עבודה. לביטוחים אלו יש הרחבות אפשריות שונות והם עשויים להיות גם חלק מהחיסכון הפנסיוני. מומחי ברק פיננסים יוכלו לסייע לכם לבחור במעטפת ההגנה המושלמת עבורכם ועבור המשפחה.

4. רובד רביעי: השקעות משתלמות

יש לכם כסף נזיל שסתם שוכב בחשבון? בואו לעשות ממנו כסף! מומחי ברק פיננסים ישמחו להציע לכם קשת שלמה של השקעות מניבות החל משוק ההון, דרך פרויקטי נדל"ן וכלה בתיקי ביטוח והשקעה בסטארט-אפים בעלי פוטנציאל. הרווחים אותם תניבו מההשקעות החכמות האלו יעזרו לכם לשדרג את רמת החיים שלכם בהווה, ועוד יותר מכך בעתיד.

לקוחות מספרים

שאלות ותשובות

שמחים לענות לך על כל השאלות

פגישת היכרות עם סוכן ביטוח מורשה ומקצועי שינתח את התיק הביטוחי שלכם, סקירה של כל הפתרונות שעשויים להיות רלוונטיים עבורכם ובניית תיק ביטוח מותאם היטב לצרכים שלכם.

מקסימום כיסוי במינימום עלות! הבקיאות המקצועית שלנו היא המפתח הראשון במימוש המטרה הזו, אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים מה שמקנה לנו את היכולת לבנות עבורכם תיק ביטוח בתנאים הטובים ביותר.

לכל אחד ואחת ובכל שלב בחיים. לפעמים המשפחה מתרחבת, לעיתים ההכנסות גדלות ואיתן הרכוש, לפעמים המצב הבריאותי עשוי להשתנות, וכן הלאה. כל אלו מחייבים חשיבה מחודשת על מבנה תיק הביטוחים והתאמתו לצרכים המשתנים.

חיפוש באתר

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors