"בית סוכן" ברק פיננסים

מזניקים את הקריירה שלכם לגבהים חדשים

בתי סוכן אפשר למצוא בכל מיני מקומות בארץ, אך בית סוכן כמו ברק פיננסים יש רק אחד.
אז אם אתם סוכנים עצמאיים חדשים שעושים את צעדיכם הראשונים בעולמות הביטוח והפנסיה או
סוכנים עצמאיים וותיקים שמחפשים בית חדש, אנחנו כאן בשבילכם!

אז שנדבר?

תשאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם

מה אנחנו מציעים לכם?

הצטרפות למשפחה אחת גדולה

כל סוכן או סוכנת שבוחרים להצטרף לבית סוכן ברק פיננסים, מצטרפים בעצם למשפחה אחת גדולה. אנו נספק לכם סביבה עסקית-חברתית שאין כמותה הכוללת תמיכה שוטפת וליווי עסקי ומקצועי. בבית הסוכן שלנו תוכלו לצמוח ולפרוח אישית ומקצועית.

"העבודה השחורה" עלינו

אתם מבזבזים זמן ומשאבים על תיאומי פגישות עם לקוחות ושיווק העסק? אל דאגה, מוקד תיאום הפגישות שלנו ימקסם עבורכם את הלידים ואנו אף נדאג לפרסום ושיווק עבורכם.

סינון לידים

כל סוכן מכיר את הסיטואציה המאכזבת בה הוא טרח והגיע לפגישה פרונטלית ואז נכח לגלות מולו לקוחות שאין להם מושג על מה מדובר או כאלו שאינם רלוונטיים עבורו. מוקד תיאום הפגישות של ברק פיננסים מסנן עבורכם את הלידים הלא מתאימים ומתאם עבורכם פגישות אך ורק עם לקוחות המתאימים לפרופיל הפוליסות השונות. יתירה מכך אנו נבצע עבורכם מעקב פגישות המשך תוך שיתוף פעולה מלא מולכם.

מכינים אתכם לפגישה

לפני כל פגישה אנו נכין עבורכם תיק מסודר עם כל המידעים הביטוחיים והפיננסיים אודות הלקוח, כך שלכם יישאר רק לסגור את הפגישה בצורה הטובה ביותר.

רענון ולמידה בלתי פוסקים

עולם הביטוח והפנסיה הוא עולם דינמי המשתנה באופן תדיר תוך כניסתם לשוק של מכשירים וכלים חדשים. בבית הסוכן של ברק פיננסים אנו נקפיד על ריענון ולמידה משלימים עבורכם כך שתוכלו לשווק ללקוחותיכם את כלל המוצרים בשוק.

הופכים אתכם לסוכנים טובים יותר

הסוכנים העובדים אצלנו הם אמנם עצמאיים עם חופש פעולה מוחלט אך הם זוכים אצלנו ליחס של שכירים. כחלק מכך אנו נכין עבורכם תוכניות עבודה, נבצע איתכם סימולציות ואף נלווה אתכם בחלק מהפגישות. המטרה שלנו היא לשדרג אתכם ולהפוך אתכם לסוכנים הטובים ביותר בשוק.

בברק פיננסים אתה לא לבד

בברק פיננסים תמיד תקבלו תמיד ליווי, ייעוץ, ניתוח מסלקות ופתרון בעיות טכניות מול חברות הביטוח. אנו אף נייעל לכם את העבודה ונבדוק את כל מסמכי הפוליסות אותן סגרתם טרם שליחתם לחברות הביטוח. התייעלות היא שם המשחק.

תמיכה שיווקית מקיפה

כקבוצה עסקית מצליחה אנו יודעים עד כמה שיווק העסק העצמאי שלכם ופרסומו מהווים פן חשוב בתהליך. עם הצטרפותכם אלינו תקבלו כרטיס ביקור דיגיטלי, תמונה מקצועית- ייצוגית, אזור אישי באתר ברק פיננסים ודף עסקי בפייסבוק שלנו. כמו כן נסייע לכם בבניית כנסים, הרצאות ותמיכה בפרויקטים אותם תרצו לבצע. הצלחתכם היא הצלחתנו.

חיפוש באתר

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors