מודל 4 הרבדים מבית ברק פיננסים

רווחה כלכלית בכל מצב בחיים!

החיים כידוע הם לא "תוכנית כבקשתך" ועל אף שאנו מנסים להיות בשליטה כמה שיותר מלאה, אנו נתקלים לא אחת בהתפתחויות בלתי צפויות כמו מחלות, אובדן כושר עבודה, מוות בטרם עת של קרובים לנו או הוצאות רבות משחשבנו בגיל הפרישה. מודל 4 הרבדים אותו פיתחו מומחי ברק פיננסים יספק לכם מענה מקיף לכל תרחיש ויבטיח רווחה כלכלית בכל מצב בחיים.

1. רובד ראשון: חיסכון פנסיוני

תוחלת החיים בארץ ובעולם הולכת ועולה, ולצד הברכה שבחיים ארוכים וטובים יותר, היא עלולה ליצור מצב בו לא יהיו לכם מספיק משאבים כספיים לגיל הפרישה.
רובד החיסכון הפנסיוני של ברק פיננסים מטפל בדיוק בנקודה זו – הוא מספק אופטימיזציה של החיסכון הפנסיוני אחת לשנה תוך שימוש במוצרים וכלים פיננסיים שונים, דוגמת קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה וניצול הטבות מס להן אתם זכאים.

2. רובד שני: עולם הבריאות

בריאות טובה וארוכה היא אחד הדברים העיקריים שכל אדם מאחל לעצמו בחיים. אבל מה לעשות, ואף אחד לא יכול לחזות מה יהיה בעתיד והאם הוא יישאר בריא או חלילה יחלה במחלות שונות. רובד הבריאות של ברק פיננסים מתמקד בתחום זה ואנשי הצוות המנוסים יסייעו לכם לבחור את פוליסות הביטוח הטובות ביותר עבור מחלות קשות, תאונות אישיות או צרכים סיעודיים.

3. רובד שלישי: הגנה למשפחה

מוות בטרם עת או אובדן כושר עבודה עלולים לפגוע ברמת החיים של היקרים לכם. מענה איכותי למצבים אלה הם ביטוחי חיים וביטוחי אובדן כושר עבודה. לביטוחים אלו יש הרחבות אפשריות שונות והם עשויים להיות גם חלק מהחיסכון הפנסיוני. מומחי ברק פיננסים יוכלו לסייע לכם לבחור במעטפת ההגנה המושלמת עבורכם ועבור המשפחה.

4. רובד רביעי: השקעות משתלמות

יש לכם כסף נזיל שסתם שוכב בחשבון? בואו לעשות ממנו כסף! מומחי ברק פיננסים ישמחו להציע לכם קשת שלמה של השקעות מניבות החל משוק ההון, דרך פרויקטי נדל"ן וכלה בתיקי ביטוח והשקעה בסטארט-אפים בעלי פוטנציאל. הרווחים אותם תניבו מההשקעות החכמות האלו יעזרו לכם לשדרג את רמת החיים שלכם בהווה, ועוד יותר מכך בעתיד.

חיפוש באתר

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors