מודל 4 הרבדים

מודל 4 הרבדים הוא פיתוח ייחודי של קבוצת ברק פיננסים. המודל מספק מענה מקיף לכל תרחיש עתידי ומבטיח רווחה כלכלית בכל מצב.
הרבדים שאליהם מתייחס המודל הם החיסכון הפנסיוני, ביטוחי הבריאות, ההגנה למשפחה והשקעות מושכלות של הכסף הפנוי.

רובד ראשון: חיסכון פנסיוני

חיסכון פנסיוני חכם מבטיח מקסימום משאבים כספיים לאחר הפרישה מעבודה – תקופה שהולכת ומתארכת לנוכח עליית תוחלת החיים, ולכן מחייבת היערכות נכונה אליה. השירות שלנו כולל אופטימיזציה של החיסכון אחת לשנה וכשמתרחשים שינויים בשוק ההון, שימוש חכם בכל המוצרים הקיימים לרבות קרנות השתלמות וקופות גמל להשקעה, ניצול הטבות מס ותכנון מדויק של הפרישה כשמתקרבים אליה.
 
חיסכון פנסיוני
אופטימיזציה
קופת גמל

רובד שני: עולם הבריאות

בריאות תקינה היא משאב יקר ערך לכל אדם. כדי להבטיח טיפול מיטבי בכל מחלה או פגיעה, נדרשים ביטוחי בריאות פרטיים. בנוסף, על-מנת למנוע מקרים שבהם מצוקה רפואית מובילה גם למצוקה כלכלית, כדאי להצטייד בביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי. הצוות המנוסה של ברק שהם, זרוע הביטוח של הקבוצה, יעזור לכם לבחור את הפוליסות האופטימליות ובמקביל יוודא שאין כפל ביטוחים והוצאות מיותרות.
 
ביטוח בריאות
תאונות אישיות
פוליסה אופטימלית

רובד שלישי: הגנה למשפחה

מוות בטרם עת או אובדן היכולת להתפרנס בגיל צעיר יחסית עלולים לפגוע ברמת החיים של היקרים לכם. מענה יעיל למצבים אלה הם ביטוחי חיים וביטוח אובדן כושר עבודה.
ביטוחים אלה עשויים להיות חלק גם מהחיסכון הפנסיוני, ובכל מקרה יש להם הרחבות אפשריות שונות – ולכן כדאי להיעזר באנשי המקצוע שלנו כדי להבטיח גם את הרובד הזה במעטפת ההגנה המושלמת.
 
ביטוחי חיים
אפשרויות רבות
מעטפת הגנה

רובד רביעי: השקעות משתלמות

כסף פנוי עשוי להניב תועלת גבוהה – רווחים שיעזרו לכם לשדרג את רמת החיים גם בהווה ועוד יותר מכך בעתיד.
באמצעות ברקת השקעות תוכלו ליהנות ממגוון רחב של נכסים מניבים – גם בשוק ההון וגם באמצעות מוצרי השקעה מתקדמים: תיקי ביטוח שאנחנו רוכשים ומשביחים, סטארט-אפים בעלי פוטנציאל שהמומחים שלנו מזהים כבר בראשית הדרך ואופציה חדשנית להשקעה בנדל"ן בלי משכנתא, בלי הצורך לנהל נכס ובלי מס רכישה והיטל השבחה. אופציה זו נקראת נדלהון והיא מספקת גם הכנסה שוטפת וגם רווח עתידי בזכות השבחת נדל"ן שנמצא באזורי ביקוש.
תיקי ביטוח
השקעה בנדל"ן
הכנסה שוטפת

יחס אישי לכל לקוח

מודל 4 הרבדים מספק לכם מעטפת מושלמת, מותאמת באופן מלא לצרכים הספציפיים שלכם, גם ביחס להווה וגם ביחס לכל תרחיש אפשרי בעתיד שעלול לפגוע ברמת החיים שלכם ושל המשפחה. השירות ניתן בשקיפות מלאה ובגובה העיניים כך שגם בלי להיות מומחים תהיה לכם תמיד תמונת מצב ברורה. בנוסף אנחנו מקפידים על יחס אישי וליווי צמוד לכל אחד ואחת מהלקוחות.
מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם ונתאם פגישה
התאמה אישית
שקיפות מלאה
ליווי צמוד